PROFESE KTERÉ NABÍZÍME

ZDE SE MŮŽETE SEZNÁMIT S NAŠIMI HLAVNÍMI NABÍZENÝMI PROFESEMI

NA KAŽDOU ČÁST STAVBY SE ZAMĚŘUJE SPECIALISTA V DANÉM OBORU. A PROTO JE VÁM SCHOPNA NAŠE SPOLEČNOST POSTAVIT RODINNÝ DŮM NEBO KOMERČNÍ STAVBU OD VYMĚŘENÍ STAVBY AŽ PO STŘECHU.

NÍŽE SE MŮŽETE PŘESVĚDČIT.

NABÍZENÉ PROFESE

1.

VYMĚŘOVÁNÍ STAVBY, KALKULACE

Vyměřením stavby se rozumí, její zaměření na pozemku, situování vůči okolí a přesné vytýčení základních parametrů, pro úspěšnou realizaci celého projektu. Kalkulací se rozumí provedení rozpočtu na základě projektové dokumentace, tzv. výkaz výměr a zpracování cenové nabídky.

4.

POKRÝVAČSKÉ PRÁCE


Ať už si vyberete jakýkoli druh střechy či krytiny tak si můžete být jisti, že splníme Vaše očekávání. V naší galerii najdete ukázky naší práce.

7.

PRÁCE SE DŘEVEM


- TRUHLÁŘSKÉ PRÁCE

Vyrábíme jak nábytek, tak okna, dveře, schodiště na zakázku, dle požadavku a přání zákazníka.


- TESAŘSKÉ PRÁCE

Provádíme veškeré tesařské práce, šalování, krovy, podpůrné konstrukce atd.


- PODLAHÁŘSKÉ PRÁCE

Naše firma provádí pokládku dřevěných, laminátových, vinylových plovoucích podlah. Dále provádíme repase vlysových a parketových podlahových krytin.

2.

ŽELEZÁŘSKÉ PRÁCE, ARMOVAČSKÉ PRÁCE

Profesionální železáři a armovači se Vám postarají o veškeré železářské práce na Vaší stavbě rodinného domu či komerční stavbě.

5.

KLEMPÍŘSKÉ PRÁCE


Veškeré klempířské práce provedou odborníci, kteří mají letité zkušenosti a splní Vaše očekávání.

8.

ZEDNICKÉ PRÁCE


- VYZDÍVKY

Zednické práce všeho druhu nejsou pro nás žádná výzva a těšíme na Vaše náročné požadavky. Např. Ytong, Porotherm atd...


- PRÁCE S BETONEM

Samozřejmostí u betonování je znalost zpracovatelnosti různých typů betonové směsi, kdy jednou z metod je:


- KLETOVÁNÍ BETONU

Kletování betonů je specifické zpracování betonové směsi, kdy za použití speciálních strojů se beton vyhladí do úplné hladkosti a jeho vrchní část (cca 5mm) je velice odolná.

3.

SÁDROKARTONÁŘSKÉ PRÁCE

Sádrokarton je naše chlouba a jako na vše i na sádrokarton máme ty nejzkušenější odborníky. shlédněte naší galerii a přesvědčete se sami.

6.

ELEKTRO INSTALAČNÍ PRÁCE

Stejně jako ostatní činnosti firmy i elektro instalační práce provádí odborníci ve svém oboru přičemž Vám zaručí kvalitně odvedenou práci.

9.

MONTÁŽNÍ PRÁCE


- INSTALATÉRSKÉ PRÁCE (ZTI, UT)

Instalatérské práce jsou nezbytnou součástí stavby a stejně jako na ostatní práce máme zkušené instalatéry, provádějící ZTI, UT, i podlahové ut a potřebné regulace.- VZDUCHOTECHNICKÉ PRÁCE (VZT)

Vzduchotechnické práce jsou samozřejmě řešeny s maximální pečlivostí a precizností přičemž dbáme na maximální kvalitu použitých materiálů.

DALŠÍ SLUŽBY

DÁLE MÚŽEME KLIENTOVI POSKYTNOUT PRÁVNÍ SLUŽBY, VYŘÍZENÍ VEŠKERÉ PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE A DOKUMENTŮ NA STÁTNÍCH ÚŘÁDECH VÍCE INFORMACÍ ZDE

DŮLEŽITÁ INFORMACE

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT S VAŠIMI POŽADAVKY NA STAVBU NEBO REKONSTRUKCI. KONTAKTNÍ FORMULÁŘ NALEZNETE ZDE

GALERIE

NEZAPOMEŇTE SE PODÍVAT DO NAŠÍ GALERIE. KDE MŮŽETE VIDĚT VÝSLEDKY NAŠÍ PRÁCE. NAPŘÍKLAD ZDE MŮŽETE VIDĚT UNIKÁTNÍ PRÁCI SE SÁDROKARTONEM, KTEROU JINDE NEUVIDÍTE. DÁLE SE MŮŽEME POCHLUBIT NAŠÍ TESAŘSKOU PRACÍ A DALŠÍM. ODKAZ JE ZDE